Конференція по кларієвому сому

Матеріали конференції «Кларієвий сом: перспективи вирощування в Україні»

Проведення даного заходу — це результат роботи команди людей, котрі небайдужі до стану розвитку аквакультури в Україні. В ході організації була проведена колосальна робота із виявленням найбільшої кількості людей, котрим було б це цікаво. Хочу сказати, що «туристів» там було дуже мало: в основному, люди, котрі хочуть зайнятися вирощуванням риби чи вже її вирощують. А також була велика кількість людей, котрі вже вирощують рибу в домашніх РАС.

Ми прекрасно розуміємо, що саме індустріальні високотехнологічні РАС дадуть можливість вирощувати основну кількість риби, але ми не можемо не підтримати розвиток малого бізнесу. Саме ці маленькі люди і стають рушіями змін та починають активно розвивати цю галузь.

Із самого початку даний захід мав бути частково профінансований Держрибагенством та відбутися на ВДНГ в рамках виставки «Агро-2017». Але, на жаль, в нашої держави немає коштів на розвиток аквакультури, тому у фінансуванні даного заходу нам було відмовлено. Та й ті конференц зали, що пропонували нам організатори Агро-2017 не могли вмістити такої кількості людей. Тому й провели незалежну конференцію в більшому залі.

Готуємося до проведення другої конференції вже за 3 місяці. За цей час запуститься мінімум 6 нових сомових ферм (до 50 тон продукції на рік). Також ведемо перемовини про будівництво в Київській області двох сомових ферм потужністю на 100 та 200 тон продукції. До кінця 2018 року ми вийдемо на рівень більше ніж 1200 тон вирощеної продукції за рік. 2020 тон в 2020 році — це реально!

Аквакультурі в Україні бути!

Відеотрансляції:

 

Презентації:

Новіков Ілля
 
 
Далі буде!
 
Дякуємо ще раз всім за плідну співпрацю!There is 1 comment

Add yours

Post a new comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.