Купить барабанный фильтр Ecodrum

Барабанні фільтри — механічна фільтрація (UKR)

Механічна фільтрація — надзвичайно важлива ланка в роботі рециркуляційної аквакультурної системи (РАС) або УЗВ (традиційна назва аквакультурних систем із радянського минулого).

Механічні фільтри створені для того, аби ефективно та швидко видаляти із води забруднення (фекалії, рештки корму, біоплівка та інше). Це робиться із метою попередження можливого їх розкладу у сприятливому середовищі (вода, тепло, кисень або його відсутність).

Розклад органічних решток у воді в присутності кисню приводить до значного використання цінного розчиненого кисню та створює додаткове навантаження (та затрати) на систему.

Без присутності кисню проходять анаеробні процеси, котрі приводять до утворення отруйних для наших гідробіонтів газів (сірководень, метан, тощо).

купить барабанный фильтр киев украина

У нас можна купити барабанний фільтр великої продуктивності. На фото барабанний фільтр розрахований на 250 м3 в год.

Висновок: чим швидше та ефективніше проходить процес видалення органічних рештків, тим створюються кращі умови для вирощування наших риб.

На ринку України ви можете знайти кілька видів різних барабанних фільтрів, котрі виробляються у нас. По ціні ці вироби можуть значно відрізнятися через більш дешеві матеріали, запчастини, конструкцію, виконання. Ви можете купити барабанний фільтр інших виробників, але для чого створювати самому собі проблеми, якщо існують на ринку України перевірені часом вироби?

Чим відрізняється наш барабанний фільтр від інших, що представлені на ринку?

  1. Використання товстого конструкційного пластику німецького виробництва, котрий жорстко тримає свою форму, не розклеюється та справляється із значним навантаженням. Всі деталі вирізаються на високоточному фрезерному станку із ЧПУ. Деталі зварюються між собою по спеціальній технології, що дає можливість робити акуратний та міцний шов.
  2. Ми використовуємо спеціальний професійний редуктор (Тайвань) потужністю всього 40 Вт, котрий робить рівно 3 оберти в хвилину. Ця швидкість важлива для правильної роботи механізму очищення сітки.
  3. Ми використовуємо спеціальний контролер (в-во Італія), котрий дає змогу регулювати час та довжину очищення сітки, що дає більшу економію у використанні води та більш ефективне використання основних механізмів барабану.
  4.  Діаметр валу — 18 мм, що дозволяє барабану витримувати колосальні навантаження та подовжує термін використання пристрою до 10 років.
  5. Фільтраційна панель виготовляється із спеціального мякого пластику, котра служить демпфером при її промиванні водою під тиском, та подовжує термін її експлуатації. Плюс зручна система кріплення, котра дозволяє дуже швидко замінити цю панель на нову.
  6. Неіржавний лоток (спеціальна конструкція) для зливу брудної води дозволяє ефективно та швидко видаляти цю воду для подальшої переробки. Діаметр зливного отвору — 108 мм.
  7. Вид. Ми турбуємося над тим, щоби наші фільтри не тільки працювали добре, а й мали красивий естетичний вид.

Всі ці розробки безперечно збільшують собівартість виготовлення нашої продукції. Але якщо порахувати термін експлуатації даного виробу (більше 10 років), та порівняти із аналогічними вітчизняними моделями, то користування нашими виробами виходить відсотків на 50% дешевше.

купить барабанный фильтр на раме

Барабанний фільтр на рамі: від проекту до реалізації

Також ми прислуховуємося до користувачів нашої продукції та постійно вносимо невеличкі зміни в конструкції із метою покращення експлуатаційних характеристик.

Де купити барабанний фільтр в Україні?

Звичайно, якщо добре постаратися, то можливо зробити барабанний фільтр своїми руками. Якщо у вас виникло бажання займатися виготовленням всього обладнання власноруч, то на вирощування риби у вас точно часу не буде!

Наші барабанні фільтри виготовляються у декількох версіях: серія Ecodrum (від 10 до 100 м3 в годину) має корпус із поліпропілену, а серія Aquadrum виготовляється із нержавіючої сталі. Серія Aquadrum  може бути виконана у корпусному та рамному варіанті.

Замовити та купити барабанний фільтр в України ви можете в нашому онлайн магазині, а також запрошуємо вас відвідати наш демонстраційний зал із початку лютого 2017 року, що знаходиться в селі Віта Поштова Київської області. Ціна на барабанний фільтр адекватна їх якості, тому вартість їх експлуатації буде набагато нижчою за аналоги від інших виробників.

Ще не передумали займатися аквакультурою? Тоді чекаємо вас із конкретними запитаннями!
There are no comments

Add yours

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.