Наші послуги

Ми надаємо послуги реалізації нових проектів та здійснюємо модернізацію вже існуючих, беручи на себе повну відповідальність за кінцевий результат!
Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, складаючи для кожного проекту персональний план його реалізації.

РЕСУРСИ

Плануємо ресурси

БЮДЖЕТ

Контролюємо витрати

ЕКОНОМІЯ

Збільшуємо ефективність

НОУ-ХАУ

Ділимося нашим досвідом

Основні этапи нашої проектної роботи:
   • плануємо ресурси;
   • обраховуємо бюджет проекту та його экономічну эфективність инвестиций в него;
   • завжди намагаємось допомогти нашим клієнтам  эфективно экономити час та гроші, забезпечуючи при цьому кращу конкурентоздатність підприємства на рынку;
   • ділимося нашими ноу-хау в харчуванні і утримуванні риби, що отримані в результаті 15 років роботи;
   • допомагаємо дотримуватися усіх екологічних норм та стандартів, а також виробничих вимог до якості готової продукції.

Вам з нами "по дорозі"

Завдяки нашому досвіду роботи з рибними фермами та підприємствами комбікормової промисловості, нас можна розглядати як надійного та перспективного партнера, з яким Вам буде довго "по дорозі".

Маючи багаторічну спеціалізацію в цьому секторі, ми можемо адаптувати проекти для різних типів ферм на основі їх складності та рівня технології. 

Ми робимо особливий акцент на наданні допомоги у найскладніших виробничих процесах, таких, наприклад, як розведення риби.

Ми розробляємо та будуємо інтенсивні РАС (рециркуляційні аквакультурні системи), виконуючи проекти під ключ.

Крім того, ми консультуємо своїх партнерів на всіх етапах виробництва – від інкубаторію до реалізації всіх видів аквакультури та її подальшого позиціонування та просування на ринку.

Design-Build-Operate-Transfer (DBOT)

Design-Build-Operate-Transfer (DBOT) = Проектувати-Будувати-Експлуатувати-Передавати.

Це форма реалізації проектів, як правило, для великомасштабних інфраструктурних проектів, коли приватна організація отримує концесію від державного сектора на фінансування, проектування, будівництво, володіння та експлуатацію
об’єкт. Ми пропонуємо приватним інвесторам та фінансовим установам за таким принципом інвестувати в великомасштабні аквакультурні проекти.

Найчастіше інвестора приваблює той чи інший сектор, але можливості вивчити всі нюанси та складності реалізації конкретного бізнесу, в реаліях, існують не завжди. Індустрія високотехнологічної аквакультури – це не дуже розвинений бізнес не тільки в нашій країні, а й у світі в цілому. Вибір надійного та досвідченого партнера в особі компанії “VISMAR AQUA” – варіант вирішення цього питання.

Все більше і більше інвестиційних венчурних фондів звертають увагу на аквакультуру – прибутковий сектор, у гігантські проекти якого вкладають великі кошти. Вирощування риби в умовах РАС (рециркуляційної аквакультурної системи) забезпечує економічну ефективність реалізації проектів аквакультури. Завдяки великим обсягам вирощування товарної продукції та максимальної концентрації виробничого циклу в межах одного господарства досягається економічний ефект, що дає інвестору можливості інвестору отримувати дивіденди від діяльності таких ферм.

Відповідаємо світовим тенденціям

За час своєї діяльності на ринку України наша команда дійшла висновку, що замовнику потрібно надавати весь спектр послуг у сфері реалізації аквакультурного проекту! Тому ми пропонуємо послуги, що повністю відповідають світовим тенденціям розвитку рибного господарства.

Передпроектні роботи

Ці роботи включають розробку техніко-економічного обґрунтування, підбір локації, визначення виду риби, умов її вирощування. Фактично передпроектні роботи дозволяють сформувати бізнес-модель реалізації проекту. За цей час визначаються джерела та графіки фінансування проекту та реалізації його етапів. Створення правильного техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) – складний і відповідальний етап, виконання якого краще довірити професіоналам. Нашим партнером, що професійно займається створенням ТЕО, є “Майстерня Бізнес – планів” – компанія з більш ніж 20-річним досвідом. Термін надання послуги – від 7 днів.
0
днів

Проектні роботи

Після розуміння відповідей на запитання:
   • Яку рибу вирощувати?“;
   • Де вирощувати рибу?“;
   • Хто і на яких умовах фінансує будівництво?“;
   • Який обсяг коштів необхідний для реалізації проекту?
та інших важливих питань, наша команда розпочинає розробку робочого проекту, що включає всі оцінки та облік усіх необхідних робіт згідно з ДСТУ/ДБН. Термін надання послуги – від 120 днів.
0
днів

Будівництво

Будівництво ферм для вирощування аквакультури під ключ – одне з оптимальних рішень для досягнення максимальної ефективності. Сучасні технології дозволяють максимально автоматизувати роботу рибних ферм, збільшити продуктивність та підвищити прибутковість РАС ферм. Будівництво ферми слід розпочати з грамотного вибору місця та якісного проектування, що враховує на початковому етапі всі особливості, що допоможе уникнути непотрібних додаткових витрат у майбутньому.

Правильне проектування – запорука успіху

Правильно спроектована ферма будується за коротші терміни і не лише дозволяє заощадити кошти, а й запустити ферму у промислову експлуатацію відповідно до запланованих термінів.

Вибираючи генпідрядника проекту, слід звернути увагу на наявність у нього досвіду будівництва ферм, а також оцінити якість вже виконаних робіт.

Вибір генпідрядника – ключове рішення проекту

Компанія "VISMAR AQUA" більше 7 років успішно проектує та будує ферми для вирощування риби, креветок та іншої продукції аквакультури. У нас є досвід супроводу та будівництва аквакультурних ферм від А до Я.

Ми погоджуємо всі свої проекти у необхідних органах, отримуємо дозвільну документацію, розробляємо ТУ, готуємо ферму для сертифікації тощо. Термін надання послуги – від 180 днів.
0
днів

Експлуатація

Після здавання в експлуатацію аквакультурного об’єкта починається операційна діяльність підприємства.

Основні причини невдач

За статистикою більше 80% підприємств ніколи не виходять на запроектовану потужність через відсутність кваліфікованого персоналу, досвіду, відпрацьованих технологічних процедур.

Такі дії, як правило, призводять до колосальних втрат у перші кілька років, а далі інвестор починає шукати виходи з цього “неприбуткового” бізнесу та втрачає інтерес до будь-якого розвитку. Ми пропонуємо нашим інвесторам угоду про експлуатацію збудованої ферми на кілька років з метою досягнення всіх запланованих економічних показників. За час оперативного контролю на фермі ми формуємо всі параметри роботи, що дозволяють успішно передати господарство власнику ферми. Термін надання послуги – від 3 років.
0
роки

Передача

Після завершення терміну експлуатації та досягнення всіх запланованих економічних показників ми передаємо власнику господарство, яке має все необхідне для того, щоб показувати високі економічні результати та приносити очікуваний прибуток своєму засновнику. Цей процес передбачає передачу повного контролю над господарством представникам замовника. Термін надання послуги – від 180 днів.
0
днів

Є запитання?

Заповніть форму зворотного зв'язку або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

+(380) 67-502-47-30

  Ваше ім’я (обов’язково)

  Ваш e-mail (обов’язково)

  Ваш телефон (обов’язково)

  Тема

  Повідомлення