8073424551_1e30a0b1d4_b

Гігантська прісноводна креветка

Гігантська прісноводна креветка (малайзійська креветка, Macrobrachium rosenbergii) — один із перспективних об’єктів аквакультури для вирощування у відкритих водоймах у південних областях нашої країни.
 
Вирощування також можливе по всій території України, але для цього треба робити штучні плівкові водойми, котрі будуть розміщені внутрі теплиць для продовження теплого сезону.
 
По технології вирощування мальків креветки розміром 1,5-1,7 сантиметра в травні висаджують в попередньо підготовлені нагульні водойми, де вони утримуються до кінця вересня.
 
За цей час креветки можуть набрати вагу 70-90 грамм, а деякі самці можуть бути значно більшими. Під час вирощування бажано годування комбікормами (10% рибна мука, соєва мука, зернова група, мінерали та вітаміни).
 
Для вирощування бажано використовувати невеликі ставки (0,2-0,5 га) глибиною до 1 метра, котрі добре прогріваються та мають значну кормову базу. Щільність посадки (фінальна) має не перевищувати 5 креветок на 1 м.кв.
Королевська креветка

Королевська креветка

 
Також самців цього виду креветок можна вирощувати в умовах закритої аквакультури. В тому році ми розробили раковий модуль із індивідуальними клітками по технології РАС (рециркуляційна аквакультурна система), котра дозволяє цілий рік вирощувати якісний та дорогий продукт.
 
На даний час в Україні налагоджено отримання посадкового матеріалу різних вікових груп. У вас є можливість купити маленьку дешеву личинку в 7-10 денному віці та самостійно підростити у себе чи вже підрощеного малька, котрий може бути випущений в нагульний ставок для вирощування.
 
Вартість підрощеного малька становить 1,2 гривні за штуку при умові замовлення не менше 100 000 штук. Личинка (при такому ж самому мінімальному замовленні) продається від 0,4 грн за штуку та вище в залежності від віку.
Мальки прісноводної креветки макробрахіум розенбергі

Мальки прісноводної креветки макробрахіум розенбергі

 
Так що готуйте ставки (вапнування, позбавлення від сміттєвої риби, підживлення) та замовляйте мальків креветки заздалегідь.
 
Контакти для замовлення на сайті. Замовлення на травень місяць вже відкрито!There is 1 comment

Add yours

Post a new comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.