Обладнання

VISMAR AQUA постачає широкий спектр обладнання для вирощування риби. Серед продукції, що пропонує компанія, як обладнання для звичайних проточних ферм, так і для рециркуляційних ферм.

Ми пропонуємо обладнання для різних видів ферм та аквакультури

Пропоноване нами обладнання може використовуватися для вирощування багатьох видів риб: форель, лосось, щука, окунь, вугор, морський лящ, морський окунь, тилапія, креветки і т.д.

Обладнання, що ми пропонуємо, як власного виробництва, так і провідних світових виробників завоювало свою репутацію протягом багатьох років на рибних фермах усього світу.

Підбір обладнання для кожного конкретного клієнта здійснюється індивідуально, з урахуванням конкретних вимог та умов створення майбутнього господарства.

Вибір конкретного рішення для кінцевого замовника – завдання серйозне і складне, що вимагає ретельного вивчення питання та педантичного підходу.

Для забезпечення максимальної ефективності інвестицій у виробничі потужності, ми рекомендуємо заздалегідь розрахувати техніко – економічне обґрунтування (ТЕО).

Створення професійного ТЕО найкраще довірити професіоналам. Наші партнери – Майстерня бізнес-планів займаються створенням ТЕО та бізнес-планів вже 21 рік. Радимо скористатися послугами компанії, щоб правильно спроектувати економіку виробничого процесу.

Підбір обладнання для кожного проекту індивідуальний

VISMAR AQUA вирізняється гнучкістю у наданні рішень, які відповідають вимогам клієнтів. Наші клієнти це цінують та рекомендують нас!

Є питання ?

Заповніть форму зворотного зв'язку або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

+(380) 67-502-47-30

    Ваше ім’я (обов’язково)

    Ваш e-mail (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)

    Тема

    Повідомлення