Бактеріальні засоби

Що таке засіб для очищення води ReVac?

Найкраще цей продукт описується як мікробіологічне середовище для культивування бактерій. Якщо дивитися на продукт під потужним мікроскопом, то він складається із мільйонів мікроскопічних капілярів, які проходять від одного кінця до іншого. Ці мікроскопічні капіляри забезпечують прекрасні умови для відтворення та життєдіяльності всіх корисних бактерій та мікробів, які підтримують стан води в балансі. ReVac також забезпечує необхідні мікроелементи для того, щоб мікроби могли процвітати та функціонувати на їх самих оптимальних рівнях, забезпечуючи також живлення та умови для репродукції для архей, нітрифікуючих бактерій та бактерій роду Bacillus.

Як працює засіб для очищення води ReVac?

Корисні бактерії та мікроби природним чином розщеплюють і переробляють органічні відходи (надлишок їжі, рослинних рештків, фекалії тощо) у водних системах. Зовнішні впливи, такі як хімікати, забруднювачі та добрива, можуть порушити природний цикл і послабити існуючі корисні бактерії. Засіб ReVac забезпечує захисне середовище існування з усіма необхідними мікроелементами, що дозволяють мікробам розмножуватися з оптимальною швидкістю. Після відновлення рівня мікробів у водяній системі вони можуть споживати органічні відходи з прискореною швидкістю, залишаючи воду чистішою та здоровішою, вимагаючи меншого обслуговування та затрат на утримання.

Чи засіб для очищення води ReVac безпечний у використанні? Чи просочуються мікроелементи з продукту у воду?

Засіб для очищення води ReVac повністю безпечний. Це повністю нехімічний продукт природного походження, котрий не руйнує, не впливає шкідливо, не припиняє та не гальмує живлення водоростей або водного життя І продукт не виділяє будь-яких елементів у воду.

Що робити, якщо в мій ставок щойно наповнений водою і в ній практично немає життя?

Засіб для очищення води ReVac не виділяє мікробів і бактерій у воду; це просто середовище для проживання природних груп живих організмів. Ми розуміємо, що в деяких ситуаціях все живе вмирає у воді, і в цих ситуаціях, можливо, знадобиться культури живих бактерій, котрі пришвидшать процеси відновлення природного стану води. При додаванні розчинів корисних бактерій найкраще використовувати декілька видів, для того аби пришвидшити процеси повної нітрифікації та денітрифікації, котрий відбувається у воді. А наш засіб створить самі найсприятливіші умови для розвитку бактерій. 

Чи запобігає засіб для очищення води ReVac росту зелених водоростей?

Так! Надлишок поживних речовин у воді з органічних відходів може стимулювати наростання маси багатоклітинних водоростей, а також одноклітинних, котрі викликають явище цвітіння води. Засіб для очищення води ReVac прискорює розповсюдження корисних бактерій і мікробів, які споживають цю органіку. Для масового цвітіння водоростей потрібно багато поживних речовин, світло та тепло, а культури бактерій забирають у них необхідні для розвитку ресурси і водорості гинуть.

В яких випадках засіб ReVac використовується для очищення води?

Засіб ReVac можна використовувати будь-де у водному середовищы, де є органічні відходи. ReVac можна успішно застосовувати в аквакультурі (рибні господарства та ферми для вирощування креветок), акваріумах (прісних та морських), в басейнах для купання, а також для очищення стічних вод, септиках і водних об’єктах (озера, ставки, резервуари для питної води, поливу тощо).

Скільки продукту мені потрібно для очищення водних об’єктів? Як застосувати продукт?

1-кілограмовий блок засобу ReVac зможе обробляти до 100 квадратних метрів поверхні водойми середньої глибини до 6 метрів глибини. При середній глибині, що перевищує 6 метрів, подвойте необхідну кількість блоків. Будь ласка, промийте блок під струменем води перед використанням для того, щоб видалити забруднення, які могли виникнути в процесі логістики. При використанні декількох блоків розподіліть блоки рівномірно по поверхні води. 

Скільки продукту мені потрібно для стічних вод, стоків та септиків? 

У системах для очищення стічних вод та стоків 1-кілограмовий блок засобу ReVac буде обробляти до 50 квадратних метрів площі поверхні на глибину до 6 метрів. На глибинах більше 6 метрів подвойте необхідну кількість блоків.

Для септиків використовуйте заздалегідь розрізані пополам блоки та помістіть одну половину в кожен з перших 2 відділень септичної системи.  

Скільки продукту мені потрібно для використання в аквакультурі? 

1-кілограмовий блок засобу ReVac зможе обробляти до 100 квадратних метрів поверхні водойми середньої глибини до 6 метрів глибини. При середній глибині, що перевищує 6 метрів, подвойте необхідну кількість блоків. Будь ласка, промийте блок під струменем води перед використанням для того, щоб видалити забруднення, які могли виникнути в процесі логістики. При використанні декількох блоків розподіліть блоки рівномірно по поверхні води. 

Де купити?

В нашому магазині – Koishop або замовити через фейсбук сторінку https://www.facebook.com/Koishop.com.ua/