Про компанію

Ми – міжнародна команда професіоналів у галузі аквакультури. І наша команда об’єдналася навколо ідеї зробити аквакультуру більш доступною та зрозумілою для фермерів у всьому світі.

Аквакультура є одним із найбільш ефективних у світі способів отримання високоякісного білка.

По-перше, аквакультура має відмінний показник конверсії корму (FCR).

По-друге, питомий рівень виробництва білка та енергії в аквакультурі один із найвищих у с/г.

І, нарешті, цей вид діяльності має низький рівень вуглецевого сліду.

Досвід нашої команди професіоналів – це 15 років інтенсивної роботи у напрямку розвитку та популяризації аквакультури в Україні. У своїй роботі та запропонованих рішеннях ми консолідуємо досвід цілих поколінь фахівців, що працюють у сфері розвитку аквакультури у всіх куточках земної кулі.

Сьогодні Україна імпортує понад 85% споживаних риб та морепродуктів. Одна з наших цілей – досягти співвідношення 50% імпорту до 50% обсягу місцевого виробництва риби протягом наступних п’яти років.

Співвідношення імпорту до власного виробництва 50% на 50%

РАС (рециркуляційна аквакультурна система) – одне з рішень для реалізації цього завдання. Саме тому ми проектуємо суперінтенсивні аквакультури, які використовують сучасну технологію РАС.

Спільно з нашим партнером – компанією “Майстерня бізнес-планів” ми пропонуємо повний комплекс послуг. Починаючи проект, ми рекомендуємо розрахувати його економічну ефективністьДля цього створюється професійне ТЕО (техніко – економічне обґрунтування).

Вже на цьому етапі необхідно розуміти: де буде ферма, яка аквакультура вирощуватиметься, в який спосіб вона буде реалізовуватися.

Після складання ТЕО ми приступаємо до проектування та інженерних розрахунків. Підбір обладнання, його запуск у промислову експлуатацію та шеф-нагляд – наші сильні сторони.
Наша компанія пропонує інноваційні рішення, які найкращим чином дозволяють організувати процес виробництва риби та креветок на штучно створених фермах.

Є питання ?

Заповніть форму зворотного зв'язку або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

+(380) 67-502-47-30

    Ваше ім’я (обов’язково)

    Ваш e-mail (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)

    Тема

    Повідомлення